Харчаванне - Ясли-сад № 3 г.Барановичи

Харчаванне

План работы совета по питанию

Организация работы совета по питанию на 2023– 2024 учебный год

разгарнуць » / « згарнуць

Положение по организации работы совета по питанию ГУДО «Детский сад № 3г.Барановичи»

ПРАВІЛЬНАЕ ХАРЧАВАННЕ-ЗАЛОГ ЗДАРОЎЯ ДАШКОЛЬНІКАЎ

Сярод мноства разнастайных фактараў, якія пастаянна дзейнічаюць на развіццё дзіцячага арганізма і яго здароўе, найважнейшая роля належыць харчаванню. Характар харчавання ў раннім дзяцінстве накладвае адбітак і ўплывае на далейшае развіццё дзіцяці і яго стан здароўя не толькі ў дзіцяча-падлеткавым узросце, але і ў дарослым жыцці.

8 крокаў да абуджэння густу: як навучыць дзіця харчавацца правільна

Здаровае харчаванне не зводзіцца толькі да выбару карысных і разнастайных прадуктаў. Якія звычкі варта было б прышчапіць нашым дзецям? Як разнастаіць палітру іх густаў і ператварыць фармальны прыём ежы ў сітуацыю прыемнага зносін, у рытуал, які прыносіць сапраўднае задавальненне?разгарнуць » / « згарнуць
  • Меню выхаднога дня
разгарнуць » / « згарнуць